Retail Adventures

případové studie

ÖMV Quelle Novum mojebody JM

MojeBody.cz

MojeBody.cz je unikátní elektronická věrnostní platforma, která nabízí kompletní službu pro společnosti teprve zvažující vybudování vlastního věrnostního systému a zároveň má potenciál oslovit ty společnosti, které své vlastní věrnostní systémy již provozují a uvažují o jejich modernizaci a oživení. MojeBody.cz má snadné řešení. Vstupem do platformy MojeBody.cz  získají společnosti možnost zajistit svým zákazníkům to nejlepší!

Co nabízí MojeBody.cz

Uživatelům nabízí možnost kombinovat body z více věrnostních programů, které jsou ve věrnostní platformě zapojeny. Do katalogu odměn je zařazen bohatý výběr atraktivních odměn a uživatelé tak mohou rychleji dosáhnout na odměny, o které opravdu stojí! Tato skutečnost je navíc motivuje k opakovaným nákupům u společností, které jsou ve věrnostní platformě MojeBody.cz zapojené. Jednotlivé samostatné věrnostní programy, ať už zavedené či nově na míru vytvořené, se díky věrnostní platformě stávají ještě efektnějšími!

Něco navíc

MojeBody.cz znamená také zábavu a potěšení ze zapojení do soutěží, kvízů a anket, za které mohou všichni uživatelé získávat další body nebo hodnotné ceny. Dalším zajímavým nástrojem, jak odměnit účastníky všech zapojených věrnostních programů, je možnost dražit v našich Aukcích za body, kde se každý den objevují zajímavé odměny. MojeBody.cz přináší uživatelům stále nové možnosti, jak si užít a zároveň se potěšit zajímavými odměnami. Společnosti tak získávají k efektivnímu věrnostnímu programu ještě další výhody zdarma pro své zákazníky.  

Více o výhodách, přednostech, atraktivnosti a moderním řešení unikátní věrnostní platformy MojeBody.cz se přesvědčíte sami zhlédnutím přiloženého videa a návštěvou www.mojebody.cz . Nebo nás kontaktujte na marketing@retailadventures.cz.


Zpět